Wywóz gruzu oraz śmieci Bielsko-Biała

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług transportowych na terenie woj. śląskiego w obrębie miasta Bielsko-Biała. Na potrzeby naszych klientów czekają samochody samowyładowcze trzystronne o następujących parametrach:

Oferujemy m.in. usługi wywozu gruzu i śmieci na zlecenie klientów biznesowych i indywidualnych zamieszkałych w Bielsku-Białej. W szczególności wywóz gruzu, śmieci, ziemi i popiołu, ale także wywóz odpadów komunalnych, odpadów wielkogabarytowych, odpadów powstałych podczas remontów. Transportujemy także odpady sezonowe, takie jak trawa, liście, gałęzie, śnieg itp. Maksymalne obciążenie dla pojedyńczego ładunku to 3 tony (5 m3).

Ziemia ogrodowa Bielsko-Biała

Dla klientów z Bielska-Białej prowadzimy również sprzedaż ziemi ogrodowej (czarnej ziemi). Ziemia ogrodowa sprzedawana przez nas charakteryzuje się wyśmienitą jakością i sypkością. Jest pozbawiona zanieczyszczeń takich jak kamienie, darnie czy korzenie. Oferowana przez nas ziemia ogrodowa jest sprzedawana na metry sześcienne przy minimalnym zamówieniu wynoszącym 3 m3.